Djupdalsvägen 20-22

Sollentuna
Djupdalsvägen 20-22, Sollentuna

Yta

10 - 15 m²

Hyra

Tillträde

Tillträde enl. överenskommelse

Beskrivning

  • Industri & verkstad

Förrådslokaler för förvaring

Tillgängliga förråd 10-15 kvm med solida väggar. Förråden är belägna i källarplan och nås via trappa. Ett av förråden är belägna på markplan. Utrymmet är endast lämpligt för förvaring.

Ytor

Typ av yta Minsta yta Maximal yta Kr/m2/år
Industri & verkstad 10 15

Ekonomi

Tillträde:

Tillträde enl. överenskommelse

Omgivning

Omgivning/natur:

Denna fastighet ligger belägen mittemellan Norrviken och Edsviken med goda förbindelser till Stockholm City och Arlanda Flygplats via E4:an, påfart alldeles i närheten. En kort promenad bort ligger Sollentuna Centrum med all den service centrumet erbjuder.

Parkeringsmöjligheter/garage:

Parkeringsmöjlighet finns i fastighetens garage.

Närservice:

All tänkbar service finns i närområdet.

Kommunikationer

Gångavstånd till kollektivtrafik, både pendeltåg och busslinjer. I nära anknytning ligger E4:an med ca 15 minuters bilresa till Stockholm City och ca 20 minuter Arlanda.

Djupdalsvägen 20-22

Om Fastighets AB Balder

Fastighets AB Balder är ett börsnoterat fastighetsbolag som med lokal förankring skall möta olika kundgruppers behov av lokaler och bostäder. Balder skapar värden för kunderna, medarbetarna och samhället genom att träffa och värna om våra kunder, ha korta beslutsvägar samt att noggrant välja kostnadseffektiva förvaltningslösningar. Balder skall vara en långsiktig ägare som baserar verksamheten på stabila kassaflöden och nöjda kunder. Genom att äga och förvalta våra fastigheter under lång tid kan vi nyfiket följa våra hyresgästers utveckling.

Fastighets AB Balder

balder.se

Fler annonser från Fastighets AB Balder