Ellipsvägen 11

KUNGENS KURVA
Planskiss

Yta

161 m²

Hyra

Tillträde

Tillträde enl. överenskommelse

Beskrivning

  • Kontor

Flexibelt kontor i Kungens Kurva

Välkomna till en flexibel och inbjudande lokal med öppen planlösning, två mötesrum, pentry, WC samt ett rymligt förråd. Här finns möjlighet att skräddarsy ytan för att passa just era behov och skapa den perfekta arbetsmiljön. Här erbjuds även parkering i direkt anslutning till fastigheten. Tveka inte att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning!

Ytor

  • Total yta:

    161 m2

Ekonomi

Tillträde:

Tillträde enl. överenskommelse

Utförande

Våningsplan:

2

Dokument

Omgivning

Omgivning/natur:

Fastigheten är belägen i Kungens Kurva, här finns ett stort utbud av restauranger, shopping samt diverse övrig närservice. Fastigheten ligger knappt 700 meter från E4/E20 vilket ger den ett lättåtkomligt läge för dig med bil. Flera bussar finns i området som tar dig till de större knutpunkterna.

Parkeringsmöjligheter/garage:

Parkeringsplatser finns att hyra via Aimopark.

Närservice:

All tänkbar närservice finns i området.

Kommunikationer

Fastigheten nås enkelt med bil från E4/E20 vilket ger den ett fantastiskt läge. I området går flertalet busslinjer, närmsta tunnelbanestationen är Skärholmen.

Ellipsvägen 11

Om Fastighets AB Balder

Fastighets AB Balder är ett börsnoterat fastighetsbolag som med lokal förankring skall möta olika kundgruppers behov av lokaler och bostäder. Balder skapar värden för kunderna, medarbetarna och samhället genom att träffa och värna om våra kunder, ha korta beslutsvägar samt att noggrant välja kostnadseffektiva förvaltningslösningar. Balder skall vara en långsiktig ägare som baserar verksamheten på stabila kassaflöden och nöjda kunder. Genom att äga och förvalta våra fastigheter under lång tid kan vi nyfiket följa våra hyresgästers utveckling.

Fastighets AB Balder

balder.se

Fler annonser från Fastighets AB Balder