Yta
50 m²
Pris
Kontakta annonsören
Tillträde
Beskrivning
- Kontor
Kontor för 10 arbetsplatser i Regus Frösunda Port
Detta erbjudande inkluderar privat möblerad kontorslokal för 10 medarbetare samt ytterligare tillgång till gemensamma utrymmen: mötesrum, öppet coworking-område, lounge, kaffehörna och receptionsområde med kontorsutrustning. Kontorsstorlekar och priser är föremål för tillgänglighet och kan variera.
Hitta ett flexibelt alternativ för verksamheten med en kontorslokal som stödjer team i alla storlekar.
Förbättra balansen mellan jobb och privatliv med kontorslokaler på Gustav III:s Boulevard 34, en lättillgänglig plats intill E4:an, som förbinds med järnväg till Arlanda flygplats och Stockholms innerstad. Flytta problemfritt mellan arbete och fritid med restauranger, kaféer och butiker precis utanför dörren.
Känn dig bekväm i rymliga utrymmen med trägolv, bygg ut ditt nätverk i trendiga gemensamma utrymmen med elegant inredning och njut av att kunna använda ett välutrustat kök. Rensa huvudet och upptäck millånga vandringsleder i den närliggande Hagaparken.
Skapa ett hem för ditt företag med en kontorslokal med service i Regus Frösunda Port som är perfekt för 10 medarbetare. Våra stora kontor är helt förvaltade och vi tar hand om allt som angår dem – från möbler till höghastighetsinternet – så att du kan fokusera på att driva din verksamhet framåt.
Hitta ett flexibelt kontor för så lite som en dag, eller stanna längre och anpassa ditt utrymme så att det passar ditt företags unika behov.
I Regus kontor ingår:
• tillgång till vårt globala nätverk med tusentals kontorshotell världen över
• högt utbildat receptions- och supportteam
• säker teknik i företagsklass och Wi-Fi
• skrivare och tillgång till administrativ support
• städning, faciliteter och säkerhet
• skrivbordsutrymme per timme, dag eller månad
• regelbundna evenemang för nätverksbyggande och communityevenemang
• enkel bokning och kontohantering via vår app
• skräddarsydda och flexibla kontorslayouter
• skala upp eller byt kontorshotell för att passa dina behov
• ergonomiska möbler av hög kvalitet
Alla bilder som visas i den här listan tillhör våra kontorshotell, men överensstämmer kanske inte med detta kontorshotell specifikt.
Gör en förfrågan nu
Ytor
| Typ av yta | Minsta yta | Maximal yta | Kr/m2/år |
| Kontor | 50 | 75 |
Bekvämligheter
Ekonomi
Förhandlingsbart
Förstahandskontrakt
Flexibelt
Beror på avtalstid
Värme, skatt, el
2 gånger månadshyran
Utförande
SOLNA HILTON 2
2016
2021
4 av 5
78
Öppen planlösning på plan 4, ca 70%-80% av våningen tillhör oss.
Teknisk information
2,7 m
Telefon, email, reception under öppettider
Ja
BREEAM
Den här certifieringen är världens mest använda. Breeam används för befintliga och nybyggda kommersiella byggnader. 2013 kom en svensk version som utgår från svensk lagstiftning, svenska metoder och arbetssätt. Breeam är en heltäckande certifiering med många indikatorer. Här görs bedömningar inom projektledning, energianvändning, inomhusklimat, vattenhushållning, avfallshantering, markanvändning, påverkan på närmiljön, byggmaterial och föroreningar samt byggnadens läge i förhållande till allmänna kommunikationsmedel.
Omgivning
Finns mycket grönskan i närheten
HP ligger på våning 5, 1 km från här ligger Mall of Scandinavia
Garage i byggnaden
Hemköp ligger 2 min från oss, finns K-Märkt i byggnaden, många restauranger runt oss
Ligger centralt i Frösunda Port, bussar utanför byggnaden som åker till Solna Centrum och Solna Station. Ca 1 km promenad till Solna station
Om Regus
Fler annonser från Regus
Tipsa en vän