Yta
10 m²
Pris
Kontakta annonsören
Tillträde
Beskrivning
- Kontor
Privata kontor för 2 arbetsplatser i HQ Hagsätra Torg
Detta erbjudande inkluderar privat kontorslokal med service för 2 medarbetare samt ytterligare tillgång till gemensamma utrymmen: mötesrum, öppet coworking-område, lounge, kaffehörna och receptionsområde med kontorsutrustning. Kontorsstorlekar och priser är föremål för tillgänglighet och kan variera.
Kom igång direkt med färdigställt kontor för två.
Njut av flexibelt arbete i ett modernt delat kontor på Hagsätra Torg. Vårt stilfulla coworkingkontor ligger cirka 12 km söder om Stockholm, Sveriges huvudstad och folkrikaste metropol, liksom Nordens största tätort. Börja och avsluta din arbetsdag med bekväm pendling tack vare ett antal kollektivtrafikförbindelser på gångavstånd från Hagsätra Torg. Kontoret ligger bara 70 m från Hagsätra busshållplats och 190 m från Hagsätra tunnelbanestation, vilket gör att du kan röra dig enkelt över hela staden. Res med tåg från Stuvsta station, som bara ligger 1,8 km bort.
Stärk ditt företag med en professionell image och en egen arbetsplats på Hagsätra Torg. En minimalistisk exteriör med modernt murverk inrymmer en rad ljusa, luftiga arbetssviter och arbetsutrymmen, inklusive arbetsplatser med öppen planlösning och privata konferensrum, alla komplett inredda och utrustade med viktig teknik. Expandera ditt nätverk i våra gemensamma utrymmen, som våra bekväma pausutrymmen och gemensamma kök, eller välj ditt eget kontor. När det är dags att koppla av kan du bege dig till den närliggande parken för att sträcka på benen, eller hoppa på bussen eller tunnelbanan till stadens centrum för ett stort utbud av restauranger, butiker och bekvämligheter.
Skapa ett hem för ditt företag med en privat kontorslokal I HQ Stockholm, Hagsätra Torg som är perfekt för 2 medarbetare. Våra små kontor är helt förvaltade och vi tar hand om allt som angår dem – från möbler till höghastighetsinternet – så att du kan fokusera på att driva din verksamhet framåt. Hitta ett flexibelt kontor för så kort tid som en dag eller stanna längre och skräddarsy ditt utrymme till att passa din veksamhets unika behov.
I Regus privata kontor ingår:
• tillgång till vårt globala nätverk med tusentals kontorshotell världen över
• högt utbildat receptions- och supportteam
• säker teknik i företagsklass och Wi-Fi
• skrivare och tillgång till administrativ support
• städning, faciliteter och säkerhet
• skrivbordsutrymme per timme, dag eller månad
• regelbundna evenemang för nätverksbyggande och communityevenemang
• enkel bokning och kontohantering via vår app
• skräddarsydda och flexibla kontorslayouter
• skala upp eller byt kontorshotell för att passa dina behov
• ergonomiska möbler av hög kvalitet
Alla bilder som visas i den här listan tillhör våra kontorshotell, men överensstämmer kanske inte med detta kontorshotell specifikt.
Gör en förfrågan nu
Ytor
| Typ av yta | Minsta yta | Maximal yta | Kr/m2/år |
| Kontor | 10 | 15 |
Bekvämligheter
Ekonomi
Förhandlingsbart
Förstahandskontrakt
Beror på avtalstid
Värme, skatt, el
2 x månadshyran
Utförande
Stockholm Långskylen 7
1960
1993
2 av 4
26
Ett plan på våning 2 med kontorsrum längs med korridorerna och ett kök.
Klassning plane till 2025
Teknisk information
2,56 m
Fjärrvärme
Telefon, mail, reception på plan 2
FTX+F
Ja
Omgivning
Älvsjöbadet, eljuspår, fina cykelbanor och lerkparker
Hagsätra Centrum, Sportringen, Matdax, ICA, Blombutik, Grönsakshandlare, Sushi, Pizzeria, Kamutchas,
Centrumparkering och gratisparkering längs med gatorna
Kemtvätt
Centret ligger mitt i centrum, 1 minut från Hagsätras tunnelbana (Grön linje). 24min till T-Centralen med Tunnelbana. 19min till Älvsjöstation med Buss 143. (Pendeltåget)
Kommunikationer
Buss 143, Tunnelbana
Om Regus
Fler annonser från Regus
Tipsa en vän