Mätarvägen 5

Norr, Kungsängen
Mätarvägen 5, Kungsängen

Yta

7 - 35 m²

Hyra

Tillträde

Enligt överenskommelse

Beskrivning

  • Kontorshotell & coworking

Kontorshotell i populära Brunna industriområde!

Nu öppnar vi ett nytt Easy Office kontorshotell i Brunna! Här finns möjligheten att hyra ett eller flera kontorsrum på vårt nya kontorshotell. Rum finns från 7 kvm upp till 35 kvm. Priser från 3.000 kr/mån ex.moms! Reservera ditt rum redan idag! På våra Easy Office erbjuder vi kontorsrum där du snabbt och enkelt kan komma i gång med arbetet. På våra kontorshotell erbjuds internet, möblemang i eget kontorsrum och du får även tillgång till gemensamma ytor som konferensrum, kök och loungegrupp. Fastigheten ligger i Brunna industriområde med bra läge invid E18 och med goda kommunikationer.

Ytor

Typ av yta Minsta yta Maximal yta Kr/m2/år
Kontor 7 35

Ekonomi

Tillträde:

Enligt överenskommelse

Utförande

Våningsplan:

1

Omgivning

Omgivning/natur:

Fastighet i populära Brunna industriområde som används till butik, lager och verkstad. Parkering finns i anslutning till fastigheten.

Närservice:

På Mätarvägen 3 finner du den trevliga lunchrestautrangen "Kocken och Jag", och på samma adress hittar du även gymmet "Hälsofabriken". Ytterligare restaurang finns i närområdet. Med en kortare biltur når du även Kungsängens centrum där du finner ett större utbud av restauranger och annan service.

Kommunikationer

Fastigheten nås lätt med bil med utmärkt och synligt läge invid E18. Med kollektivtrafik tar du dig med buss 558 och 559 till Kungsängens station där du sedan kan resa vidare med pendeltåg till bland annat Stockholm.

Mätarvägen 5